Titles you rated
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 4.5
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Grand BlueRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 3.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0