Series
Ratings
40
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
One Ordinary DayRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5