Movies
Ratings
1168
Mickey 17Rated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
NopeRated ★ 5.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0