Series
Ratings
11
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Read or Die OVARated ★ 3.0- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0