Series
Ratings
36
The TrunkRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 5.0
LIFERated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0