Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5