Series
Ratings
52- KakeguruiRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
LazarusRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0