Movies
Ratings
233
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
PietaRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0