Series
Ratings
11
ReLIFERated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
NEW GAME!Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0