Series
Ratings
63
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
Society GameRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5