Series
Ratings
20
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Grand PrinceRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
The RebelRated ★ 2.0- ChangeRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Backflip!!Rated ★ 3.0
Seirei Gensouki: Spirit ChroniclesRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Macross FRated ★ 5.0
Redo of HealerRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 5.0