Movies
Ratings
19
My LoveRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
BlindRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0