Movies
Ratings
465
The HangoverRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0