Series
Ratings
160
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 0.5
GlitchRated ★ 3.5