Titles you rated
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 1.0
Family by ChoiceRated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 2.0
Foundation Season 1Rated ★ 1.5