Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0