Movies
Ratings
1847
SiratRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
CallRated ★ 0.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0