Series
Ratings
69
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5