Titles you rated
The KingRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Men of HonorRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0