Movies
Ratings
489
The GiverRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5