Series
Ratings
352- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.0
Go! AnpanmanRated ★ 3.0- TeletubbiesRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.0- Gag ConcertRated ★ 3.0
- We Got Married Season 2Rated ★ 3.0
We Got Married Season 1Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 5.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0