Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5