Movies
Ratings
284
FlippedRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
God's Not DeadRated ★ 5.0