Movies
Ratings
100
SkyfallRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0