Movies
Ratings
3226
Kumiko, the Treasure HunterRated ★ 4.0
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 3.5
Monsieur LazharRated ★ 4.0
MonellaRated ★ 4.0
71: Tears of BelfastRated ★ 4.0
The Young MasterRated ★ 3.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.5
Camille Claudel, 1915Rated ★ 4.0
The Here AfterRated ★ 3.5
The Case for ChristRated ★ 2.5
The Protector 2Rated ★ 4.0
The HomesmanRated ★ 3.0
The NunRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 3.5
CriminalRated ★ 3.0
PhilomenaRated ★ 3.5
45 YearsRated ★ 3.0
Blair WitchRated ★ 4.0
X+YRated ★ 3.5
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 4.0