Titles you rated
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Addicted To MysteryRated ★ 3.0- Angles & Demons - Cold Case Anonymous Investigation UnitRated ★ 3.5
- Akai YubiRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0