Series
Ratings
101
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Code Geass: Rozé of the RecaptureRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0