Series
Ratings
235- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Love MeRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5- Pro BonoRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 1.5
When My Love BloomsRated ★ 3.0- CasheroRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
TempestRated ★ 1.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.0