Movies
Ratings
301
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Boys Don't CryRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0