Series
Ratings
40
Hyper KnifeRated ★ 4.5
The ManipulatedRated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5