Movies
Ratings
437
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 1.5