Movies
Ratings
1798
TwisterRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0