Series
Ratings
16
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0