Series
Ratings
141
The ManipulatedRated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0