Series
Ratings
617
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
A Mangaka's Weirdly Wonderful WorkplaceRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 1.5- 무쇠소년단Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5