Series
Ratings
345
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
MoonshineRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5