Series
Ratings
351
Poker FaceRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5- Shall We Chat?Rated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Zero DayRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
MouseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0