Movies
Ratings
751
Good NewsRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
CallRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.5