Titles you rated
- MonsterRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
The Night Agent Season 2Rated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0