Series
Ratings
179
MaidRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- 주관식당Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
YouRated ★ 1.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0