Movies
Ratings
330
TullyRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5