Series
Ratings
52
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0