Titles you rated
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- Sound! EuphoniumRated ★ 3.0