Series
Ratings
362
The DayRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Money, ExplainedRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0