Movies
Ratings
31
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0