Series
Ratings
72- GunbusterRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The OARated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Black BirdRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5