Movies
Ratings
132
One WeekRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Honokaa BoyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
CocktailRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0