Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
A Happy EventRated ★ 4.0
ShaneRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0