Series
Ratings
156
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
BootsRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Reacher Season 3Rated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
ReacherRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
AJ and the QueenRated ★ 3.5