Movies
Ratings
1648
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Norwegian WoodRated ★ 1.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 0.5
The King's ManRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Hillbilly ElegyRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
HuntRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 2.5